Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Sylczno

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Jelonko

Jelonko(Sylczno + 20 km)

2 299 000 zł300 m² 7 663,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Zaledwie godzina drogi do gdańska. Przedmiotem oferty jest jednorodzinny podpiwniczony dom wolnostojący z poddaszem użytkowym i garażem dwustanowiskowym (ok. 40m2) zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Mutkowo

Mutkowo(Sylczno + 17 km)

880 000 zł123 m² 7 154,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:980 m²

Nieruchomość w województwie pomorskim wśród lasów i jezior otuliny parku wdzydzkiego w Mutkowie. Dom o powierzchni 123 m2 postawiony na działce o powierzchni 980m. Piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Nożyno

Nożyno(Sylczno + 23 km)

128 000 zł1 282 m² 99,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1282 m | nożyno | 128 000 pln Homfi ma przyjemność zaprezentować działkę budowlaną o powierzchni 1282 m , położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Sulęczyno(Sylczno + 8 km)

217 350 zł1 035 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 5 działek objętych mpzp w Sulęczynie (obręb 0008): - 17/25 o powierzchni 912 m2, ( narożna) - Sprzedana, - 17/26 o powierzchni 1035 m2, - sprzedana, - 17/27 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Nowa Kiszewa

Nowa Kiszewa(Sylczno + 25 km)

199 990 zł1 472 m² 135,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: nowa Kiszewa to urokliwa wieś w gminie Kościerzyna (woj. pomorskie, powiat kościerski), położona nad rzeką Wierzycą - znanym szlakiem kajakowym w sercu Kaszub Zaledwie ok. 10 km.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Parchowo

Parchowo(Sylczno + 7 km)

167 000 zł2 385 m² 70,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2385 m2, położona w Parchowie powiat Bytowski ( z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny). Lokalizacja- bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Sportowa

Skorzewo(Sylczno + 16 km)

139 000 zł1 031 m² 134,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka budowlana w spokojnej okolicy zaledwie 5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Kościerzyna(Sylczno + 17 km)

170 000 zł44,34 m² 3 834,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Mieszkanie dwu pokojowe w Kościerzynie, z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa przy lesie Stężyca

Stężyca(Sylczno + 15 km)

110 000 zł6 300 m² 17,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 6300 m , przeznaczone pod zabudowę zagrodową. Lokalizacja: stężyca Działki znajdują się w malowniczej okolicy, zaledwie 300 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Mściszewice

Mściszewice(Sylczno + 13 km)

277 500 zł11 100 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Ecoosada z własnym stawem - ziemia dla tych, którzy chcą żyć inaczej! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 1,11 ha, położona w malowniczej kaszubskiej wsi Mściszewice,.